„Червените“ постигнаха убедителен успех над Драгоман.
ЦСКА ще играе на полуфиналите в турнира за Купата на България при жените. Момичетата на Юлия Иванова се поздравиха с чист успех над Драгоман с 3:0 (25:16, 25:21, 25:22) гейма.
В зала „Христо Ботев“ столичният тим мина без особени затруднения през съперника.
„Червените“ продължават напред в битката за трофея. В събота пред „армейките“ застава Левски, който победи Славия, в столичен сблъсък, също с 3:0 гейма. Вечното дерби ще определи единия финалист в спора за отличието, който ще се проведе в неделя.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?