Жители на столичния квартал "Дървеница" отново ще останат без топла вода. За втора поредна година ремонт на "Топлофикация" ще остави квартала и с ограничен достъп до улиците.
Живущите се притесняват, че може незапочналият още ремонт отново да не бъде завършен в срок. Миналата година той продължи близо 4 месеца, вместо предварително обявените 2.
Какви са основните причини за недоволството на жителите на "Дървеница" и каква е позицията на кмета на района - вижте повече подробности в прякото включване на Стела Илиева.
Гледайте още теми от "Денят започва"
Олег Невзоров е разпитан като свидетел за незаконното строителство в Баба Алино
Сътресения на "Даунинг стрийт" 10: Оставката на британския премиер Киър Стармър
Двама 17-годишни са с тежки изгаряния след удар от волтова дъга на жп гарата в Стара Загора