Българките надиграха за бронзовите медали домакините от Румъния с 2:1 победи
Девойките на България до 14 години завършиха на трето място на турнир от Европейската отборна лятна купа в Румъния.
Българките надиграха за бронзовите медали домакините от Румъния с 2:1 победи
Преди това нашите момичета постигнаха впечатляващ успех над Испания с 2:1 и отстъпиха на полуфиналите на Италия с 0:3 победи.
Рая Петкова спечели първата среща на сингъл с 6:3, 7:5, а след това Симона Попова отстъпи с 2:6, 6:7(4). В решаващата среща на двойки Карла Бързакова и Симона Попова показаха страхотен характер и победиха с 6:3, 0:6, 12:10.
България се представи в състав Симона Попова (ТК „Пловдив 1981", гр. Пловдив), Карла Бързакова (ТК „НСА", гр. София) и Рая Петкова (ТК „Левски", гр. София) с капитан Николай Драганов.
Трима български тенисисти ще ираят на финалите на сингъл на турнир от ITF в Добрич
Велислав Велчев отново спечели титлата на Държавното първенство по тенис за хора с увреждания
Джордж Лазаров приключи участието си в четвъртфиналната фаза на турнир в Сърбия
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк