15:37, 27.02.2020
Чете се за: 00:16 мин.
Тенис
димитър кузманов финал турция

Националът на България за купа "Дейвис" Димитър Кузманов се класира за втория кръг на турнира на клей в Истанбул (Турция) с награден фонд от 25 хиляди долара.

Мико, поставен под номер 4 в схемата, направи обрат и победи с 1-6, 7-5, 6-0 Марко Миладинович от Сърбия за 2 часа и 23 минути игра.

Кузманов изоставаше с 1:4 и 3:5 във втората част, но успя да осъществи обрат и да спечели със 7:5. В третия сет Мико не загуби нито един гейм.

С успеха българинът заработи 1 точка за световната ранглиста и 430 долара.

21:49, 24.07.2024
Николай Неделчев достигна четвъртфиналите на двойки на турнир по тенис в Португалия
21:43, 24.07.2024
Чете се за: 00:37 мин.
Лия Каратанчева продължава към четвъртфиналите на сингъл и полуфиналите на двойки на турнир по тенис в Испания
21:38, 24.07.2024
Чете се за: 01:07 мин.
Яник Синер потвърди, че няма да участва на Париж 2024
18:47, 24.07.2024
Чете се за: 01:12 мин.
Рафаел Надал и Карлос Алкарас са готови да дадат всичко от себе си на олимпийския турнир по тенис на двойки
18:27, 24.07.2024
Чете се за: 03:32 мин.
Александър Донски се класира за четвъртфиналите на двойки на турнир от сериите Чалънджър в Испания
18:13, 24.07.2024
Чете се за: 00:32 мин.
Нестеров и Милев си проправиха път към четвъртфиналите на двойки на турнир по тенис в Италия
17:22, 24.07.2024