ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
Осъдиха на 10 години затвор шофьора, убил семейство на...
Чете се за: 03:02 мин.
4 години война: Украйна отбелязва годишнина от инвазията...
Чете се за: 06:05 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Двама задържани заради провокация пред централата на ВМРО (Снимки)

Чете се за: 00:27 мин.
У нас
Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

Протестиращи срещу правителството се събраха тази вечер пред централата на ВМРО в София. Те изразиха несъгласието си, че партията подкрепя кабинета на Борисов.

Те обаче бяха обливани с вода от последния етаж, тъй като по това време в централата на партията все още е имало хора.

Хвърляни са и димки, твърдят очевидци. Вратата на сградата е счупена от демонстрантите. На място има екипи на полицията.

От ВМРО отказаха да коментират случая, но заявиха, че евродепутът Ангел Джамбазки не е бил в сградата по време на безредиците.

"По непотвърдена информация Джамбазки е горе и е мятал димки, пиратки и е оливал протестиращите с маркуч. Ние сме против правителството - искаме оставката на Борисов и съответно ВМРО като коалиционен партньор и НФСБ са длъжни да чуят нашите апели", заяви Петър Наневски.

Стигна се до провокация с полицията. Има двама задържани.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?