Дневният център за деца и младежи с епилепсия в София е полуразрушен за пореден път.
Причината - лошото стопанисване на сградата, в която се намира. Спукана тръба спира работата в центъра вече за втори път.
Въпреки ремонти за повече от 100 000 лв., от Центъра алармират, че заради съседски неуредици между етажната собственост, помещенията отново са наводнени и със свалена мазилка.
Това е единственият подобен център за деца и младежи в цяла България, но въпреки изключително важната му социална роля, той не може да бъде посещаван от деца и младежи.
Днес предстои комисия от столичната община "Оборище" да посети центъра на място и да изготви протокол за материалните щети.
Кой носи отговорност за разрушенията и могат ли да бъдат разрешени съседските неуредици, вижте повече подробности във видеото.
Президентът Илияна Йотова откри Общобългарското тържествено събрание по повод 150-годишнината от Априлското въстание
Само 19 секционни комисии не са направили видеозапис от броенето на бюлетините
След успешна трансплантация и дълго лечение: Изписаха бебето с 1 000 000 левкоцити
Андрей Гюров - основното име, което обсъждат в ПП-ДБ за кандидат за президент