Ерлинг Холанд донесе успех на Сити в неофициалния си дебют за тима

09:25, 24.07.2022
холанд представянето манчестър сити дойдох печеля трофеи

Звездното ново попълнение на Манчестър Сити Ерлинг Холанд се разписа при неофициалния си дебют с екипа на "гражданите", вкарвайки единственото попадение при успеха с 1:0 срещу Байерн Мюнхен.

Срещу между двата тима, която е част от лятната им подготовка се проведе в Грийн Бей, Уисконсин, САЩ.

Холанд беше точен в 12-ата минута, когато засече остро подаване по земя на Джак Грийлиш, отбелязвайки на опразнената врата.

Двубоят между двата отбора пък бе съпътстван от гръмотевична буря над стадиона, която отложи началото на срещата с четвърт час. Освен това метеорологичните условия наложиха ново спиране на играта в 12-ата минута, като двата тима се завърнаха на терена след час пауза.

В крайна сметка контролата беше проведена в по-различен формат, тъй като бяха изиграни две полувремена по 40 минути с петминутна почивка помежду им.

Намерете БНТ в социалните мрежи

Стефан Янев: Възход на държавата не е възможен без баланс в политическите отношения