Футболната звезда Бето посети и волейболния шампион Хебър

футболната звезда бето посети волейболния шампион хебър
Снимка: ВК Хебър Пазарджик
17:31, 06.03.2023
Чете се за: 01:07 мин.

Освен победа, съботният мач на волейболния Хебър Пазарджик срещу Добруджа 07 (Добрич), в който шампионите се наложиха с 3:0 гейма, донесе и специален гост - вратарят на националния отбор на Португалия и двукратен носител на трофея на Лига Европа с отбора на Севиля – Антонио Алберто Бастос Пимпарел, или както е известен - Бето.

Футболната звезда проследи волейболния двубой в спортна зала „Васил Левски”, след което поздрави целия отбор на Хебър за победата.

Посещението на Бето бе част от програмата му с дейности в Пазарджик, организирани от Община Пазарджик, Асоциация „Докосни дъгата” и Младежки спортен клуб „Пазарджик спортува”.