Гълъбинов и Специя измъкнаха равенство срещу Интер

10:16, 22.04.2021
Чете се за: 00:35 мин.
гълъбинов специя измъкнаха равенство интер

Новакът в Серия "А" Специя не позволи на Интер да спечели втора поредна среща в първенството, стигайки до 1:1 като домакин срещу "нерадзурите" на Антонио Конте.

Българският национал, Андрей Гълъбинов, който е част от Специя, се появи на терена след почивката, заменяйки Роберто Пиколи в 62-та минута.

Тази точка може да се окаже много ценна за тима на Гълъбинов, който вече има аванс от 5 пункта пред Каляри в битката за оцеляване при оставащи 6 кръга до края на сезона.

От друга страна, Интер остава на върха, като авансът им вече е 10 точки пред Милан, след като "росонерите" загубиха у дома срещу Сасуоло с 1:2.

На стадионът в Ла Специа и двата гола паднаха през първата част, като Диего Фариаш даде аванс на домакините, вкарвайки от границата на наказателното поле с удар по земя, като във въпросната ситуация стражът на Интер Самир Ханданович определено можеше да се намеси и по-добре.

Все пак в края на полувремето Иван Перишич изравни резултата, възползвайки се от подаване на Ашраф Хакими отдясно.

Дупки чупят коли в столичния квартал "Полигона"