Българинът попадна в тежка четвъртина с Александър Зверев и Даниил Медведев на турнира от сериите "Мастърс“
Най-добрият български тенисист Григор Димитров ще започне участието си на турнира от сериите "Мастърс“ в Мадрид срещу квалификант.
Хасковлията попадна в най-долната част на схемата, като евентуалният му съперник във втория кръг ще бъде поставеният под номер 17 Лърнър Тиен от САЩ - съперник, срещу когото Димитров все още не се е изправял в кариерата си.
Жребият отреди в същата четвъртина да бъдат още вторият поставен Александър Зверев, двукратен шампион в надпреварата, както и бившият №1 в света Даниил Медведев, което очертава сериозни предизвикателства пред българина.
Турнирът в испанската столица стартира на 22 април, а името на първия съперник на Димитров ще стане ясно след края на квалификациите.
Най-доброто представяне на българина в Мадрид остава четвъртфиналът през 2015 година, докато през миналия сезон той достигна до четвъртия кръг.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)