10:33, 23.07.2020
Чете се за: 00:27 мин.
Баскетбол
хийт удържаха кингс тренировъчен сблъсък завръщането нба

Отборът на Маями Хийт се справи със Сакраменто Кингс след успех със 104:98 в тренировъчна среща преди рестарта на редовния сезон в НБА.

Двубоят в Орландо, Флорида започна по-добре за „горещите“, които водеха на „кралете“ с 12 точки на полувремето, като авансът им по едно време достигна 17.

В третата четвърт обаче Сакраменто се завърна в мача и така направи интригуваща последната част, в която все пак Маями удържа съперника за крайния успех.

Петима баскетболисти завършиха с двуцифрен точков актив за победителите – Дънкан Робинсън беше най-резултатен с 18, включително пет тройки. Тайлър Хиро добави 15. Бъди Хийлд реализира 19 за Сакраменто.

Редовният сезон в НБА се подновява на 30 юли.