Интер Маями загуби от японския Висел Кобе, Меси влезе в игра за последните 30 минути на срещата

Лионел Меси влезе като резерва в 60-ата минута.

интер маями загуби японския висел кобе меси влезе игра последните минути срещата
15:02, 07.02.2024
Чете се за: 01:10 мин.

Интер Маями претърпя поражение от японския Висел Кобе в приятелска среща. Мачът завърши 0:0 в редовното време и 4:3 при дузпите. Шампионът на азиатската държава бе домакин на срещата.

Нападателят на Интер Маями Лионел Меси остана извън титулярния състав и влезе като резерва в 60-ата минута. Неговите съотборници Луис Суарес, Жорди Алба и Серхио Бускетс играх от началото на проверката.

Преди това Интер Маями загуби от Далас (0:1), Ал-Хилал (3:4) и Ал-Наср (0:6) в приятелски срещи, а също така победи отбор, съставен от най-добрите играчи от отбора на Хонконг лига (4:1) и направи равенство с отбора на Ел Салвадор (0:0).