Интер обърна Сасуоло и остана непобеден в шампионата

08:27, 03.10.2021
Чете се за: 01:25 мин.

Интер победи Сасуоло с 2:1 в мач от 7-ия кръг на Серия А. Миналогодишният шампион направи пълен обрат, за да се поздрави с победата на стадион “Мапеи – Чита дел Трикольоре”.

През първата част домакините играха по-добре и поведоха в резултата в 22-ата минута. Доменико Берарди даде преднина на тима си след точно изпълнена дузпа за 1:0.

След паузата Симоне Индзаги направи 4 смени, като в игра се появи Един Джеко. Решението на наставника се отплати минута по-късно, защото нападателят изравни резултата с първото си отиграване в срещата.

Попадението даде на “нерадзурите” апетит за победата и гостите също получиха дузпа в 77-ата минута. Андреа Консигли извърши нарушение, а Лаутаро Мартинес направи резултата 2:1 след точно изпълнение на 11-метровия наказателен удар.

В 82-та минута Един Джеко отново се разписа, но попадението му бе отменено заради засада.

Интер бележи поне 2 гола в 12 поредни срещи.

Интер е втори в класирането с актив от 17 точки, на точка от лидера Наполи, който играе в неделя, 3 октомври. Сасуоло е 13-и със 7 пункта.

Левски спечели отборната титла в класическия стил при момчетата на държавния шампионат по борба в Сандански
09:13, 20.04.2024
Чете се за: 01:07 мин.
Борислава Иванова се класира за финала на турнир по спортна аеробика в Прага
09:03, 20.04.2024
Чете се за: 01:27 мин.
Очаквайте епизод 25 от поредицата "Истории от Олимпийските игри" в неделя от 13:15 ч. по БНТ 1
08:56, 20.04.2024
Чете се за: 02:40 мин.
Валери Божинов ще играе за отбора на „Звездите на Етър“ в мача срещу „Звездите на България“ от САЩ-94
08:51, 20.04.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Макс Верстапен най-бърз в първия спринт за сезона във Формула 1
08:35, 20.04.2024
Чете се за: 04:07 мин.
Везенков и Сакраменто Кингс не успяха да намерят място в плейофите на Западната конференция в НБА
08:12, 20.04.2024
Чете се за: 04:42 мин.
Коди Милър-Макинтайър и Баскония се класираха за плейофите в Евролигата, ще играят с Реал Мадрид
08:00, 20.04.2024
Гледайте ръгби сблъсъка България - Сърбия на 20 април (събота) от 15:00 часа НА ЖИВО по БНТ 3
07:00, 20.04.2024
Чете се за: 00:57 мин.
"Истории от Олимпийските игри" брой 24 (ВИДЕО)
06:30, 20.04.2024
Чете се за: 02:20 мин.