Джокович и Федерер продължават убедително в Лондон

Роджър Федерер
22:20, 05.07.2021
Чете се за: 01:12 мин.

Сръбската звезда в тениса Новак Джокович победи чилиеца Кристиан Гарин и се класира за четвъртия кръг на Уимбълдън.

Ноле отстрани своя съперник след 6:2, 6:4, 6:2, като мачът продължи 1.51 часа. Сърбинът записа девет аса и една двойна грешка в срещата.

Следващият противник, който ще застане на пътя на Новак Джокович, ще бъде Мартон Фучович, който отстрани руснака Андрей Рубльов след 6:3, 4:6, 4:6, 6:0, 6:3 сета.

Роджър Федерер също продължи напред в турнира от Големия шлем. Швейцарецът се наложи със 7:5, 6:4, 5:2 над представителя на Италия Лоренцо Сонего.

След битка, продължила 2.11 часа, Рофжър Федерер намери място в четвъртфиналите на Уимбълдън, където ще срещне победителя от двойката Хуберт Хуркач (Полша) – Данийл Медведев (Русия). Този двубой ще бъде доигран във вторник, 6 юли, след като при резултат 2:6, 7:6 (7:2), 3:6, 4:3 беше прекъснат заради дъжд.

Джеф Безос напуска управлението на "Амазон"