Калоян Шиков е на полуфинал на сингъл на турнир за юноши до 14 г. от първа категория в Испания

Калоян Шиков и Александър Толев се класираха за финала на двойки

александър толев калоян шиков спорята титлата двойки турнир супер категория тенис европа германия
14:13, 19.08.2023
Чете се за: 01:05 мин.

Калоян Шиков се класира за полуфиналите на сингъл при юношите на турнира до 14 г. от първа категория на Тенис Европа в Испания.

На четвъртфиналите Шиков победи с 1:6, 7:6(4), 6:4 Дарио Фереро от Испания. За място на финала Калоян Шиков ще играе срещу Леон Слобода от Словакия.

Шиков и Александър Толев се класираха за финала в турнира на двойки.

На полуфиналите българите победиха с 6:1, 6:4 първите поставени Мустафа Сик от Турция и Итамар Вертхаймер от Израел.

Теодор Давидов, който има и американско гражданство, също е полуфиналист на сингъл при юношите. На четвъртфиналите Давидов се наложи с 3:6, 7:5, 7:5 Ерик Мюлер от Германия.

Енцо Мареска: Не мисля, че има лоши чувства между Енцо Фернандес и останалите
16:18, 24.07.2024
Чете се за: 01:42 мин.
Стефка Костадинова ще участва в срещата "Спорт за устойчиво развитие" по покана Еманюел Макрон
16:11, 24.07.2024
Благовест Благоев бе избран за най-добър играч в камп на Ювентус
16:07, 24.07.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Министър Глушков взе участие в глобалната спортна конференция на ЮНЕСКО „Промени играта“
13:41, 24.07.2024
Кристиян Василев пред БНТ: Формата ми тепърва ще се развива, пожелавам си медал (ВИДЕО)
13:17, 24.07.2024
Чете се за: 01:10 мин.
Спартак Плевен научи съперниците си в групата от Европейската северна баскетболна лига
12:53, 24.07.2024
Чете се за: 01:17 мин.
Избраха Франция за домакин на Зимните игри през 2030 година
12:27, 24.07.2024
Чете се за: 03:02 мин.
Теодора Динева продължава кариерата си в Литва
Алваро Мартин от Испания спечели златото на 20 км спортно ходене на световното първенство по лека атлетика в Будапеща