Възпитаничката на Стилиян Макарски беше единствената българска състезателка в турнира.
Българската бадминтонистка Калояна Налбантова отпадна на четвъртфиналите на единично жени на турнира от сериите "International Challenge" в Глазгоу (Шотландия).
19-годишната българка, която е поставената под номер 5 в основната схема, отстъпи пред Джо-юн Ким (Република Корея) в оспорван мач с 18:21, 18:21 за 51 минути.
Във втория гейм Налбантова имаше предимство в резултата, но съперничката й направи серия от 4 поредни точки в края, за да затвори срещата.
Възпитаничката на Стилиян Макарски беше единствената българска състезателка в турнира.
Ива Ереминова подобри класирането си и завърши седма на европейското първенство в Будапеща
Калояна Налбантова се класира за четвъртфиналите на турнир по бадминтон в САЩ
Владислав Горанов, ГЕРБ: Очаквахме по-амбициозен бюджет, а не констатация, че се продължава наследеното
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра