Късен гол донесе точката на Пирин срещу ЦСКА

ЦСКА
18:45, 05.12.2021

Отборът на Пирин Благоевград измъкна една точка от ЦСКА в срещата от 18-ия кръг на Първа лига. Двата тима завършиха 1:1 в двубоя, игран на стадион „Христо Ботев“.

Изравнителното попадение дойде в добавеното време на двубоя, при това реализирано от бившия играч на ЦСКА Станислав Манолев.

„Орлетата“ бяха водени от помощник треньора Радослав Митревски и спортния директор Петър Михтарски, след като по-рано през седмицата мениджърът Уорън Фийни беше освободен.

В 71-ата минута Карло Мухар овладя пред наказателното поле, напредна още малко, преодоля двама защитници пред себе си, за да изпрати топката в мрежата за 1:0.

След попадението домакините се мобилизираха още повече. Във втората минута на добавеното време Станислав Манолев донесе точката на „орлетата“, след точен удар за крайното 1:1.

„Червените“ са на второто място във временното класиране с 33 точки, докато Пирин е на предпоследното с едва 13.

През следващата седмица ЦСКА посреща Рома в последния си мач от груповата фаза на Лигата на конференциите.

Никола Янков: Няма никаква нужда от Държавната консолидационна компания
Емил Георгиев, "Екогласност": Готови сме да работим със "Зелено движение"