От днес Благомир Коцев отново поема функциите си на кмет на Варна и ще ги упражнява от следствения арест. Това заяви неговият заместник, който досега изпълняваше длъжността, Павел Попов.
В ареста при Коцев в делнични дни могат да влизат само юристи. Те ще му предават изпратената с куриери документация за подпис.
"Ние тук заедно решаваме да спрем да участваме в този съдебен фарс. Отправяме предизвикателство към прокуратурата на Република България да спре да поддържа този фарс, да освободи Благомир Коцев. Съзнаваме, че начинът на работа, който избираме, ще бъде свързан с логистични трудности. Но тези трудности са преодолими", заяви Попов.
Битово-фекално замърсяване е причината за измирането на риба във Варненското езеро
Започва разширяване на канализационната мрежа в столичния квартал "Горубляне"
Първият поклоннически път в България официално беше открит в Созопол (СНИМКИ)
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?