Кузманов на финал на тенис турнира в Турция

16:25, 03.03.2018
Чете се за: 00:19 мин.
Тенис
кузманов финал тенис турнира турция

Националът на България за купа "Дейвис" Димитър Кузманов ще играе за титлата на турнира по тенис на твърди кортове в турския курорт Анталия с награден фонд 15 хиляди долара.

Поставеният под номер 1 Кузманов победи категорично германеца Петер Торебко с 6:1, 6:2 за 58 минути.

С успеха пловдивчанинът заработи 10 точки за световната ранглиста и 1272 долара, като достигна до четвърти пореден финал в четвъртия си турнир на ниво ITF през сезона.

Кузманов има само две загуби в сериите "Фючърс" в 19 мача през 2018 година, като спечели една титла в Анталия в края на януари.

Още Тенис

Динко Динев не успя да завоюва първа титла в кариерата си на двойки от турнирите на ITF в Анталия
15:19, 27.04.2024
Чете се за: 00:27 мин.
Поставените под номер 1 при мъжете и жените на тенис турнира в Мадрид продължават напред
15:15, 27.04.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Стефанос Циципас отпадна от турнира от сериите ATP 1000 в Мадрид след изненадваща загуба от квалификант
Чете се за: 02:57 мин.
Рафаел Надал: Можем да имаме шанса да сформираме страхотен екип и да се стремим към страхотни неща с Карлос Алкарас
10:32, 27.04.2024
Чете се за: 02:30 мин.
Александър Зверев надви Борна Чорич и ще играе в третия кръг на турнира по тенис в Мадрид
23:37, 26.04.2024
Арина Сабаленка постигна победно начало на турнира по тенис в Мадрид
20:09, 26.04.2024
Чете се за: 02:27 мин.
Карлос Алкарас започна с победа защитата на титлата си на турнира по тенис в Мадрид
18:33, 26.04.2024
Чете се за: 02:22 мин.