19:58, 24.06.2020
Чете се за: 00:19 мин.
Тенис
кузманов продължи сърбия без играе

Националът на България за Купа "Дейвис" Димитър Кузманов спечели без игра поредния си двубой от втората групова фаза на демонстративния турнир по тенис на червени кортове в Белград, организиран от академията на Янко Типсаревич.

Българинът не излезе на корта заради отказ на съперника му - световния номер 101 Емил Руусувуори от Финландия.

Преди това в група "F" Кузманов надделя над Томислав Бръкич (Босна и Херцеговина) с 6:3, 6:4, а срещата му в понеделник срещу Лука Павлович (Франция) беше прекъсната при 6:1, 4:1 за българина.

По-късно днес Александър Лазаров ще играе срещу Хамад Меджедович (Сърбия) в група "В".

Още Тенис

Виктория Томова допусна обрат и загуби на старта на тенис турнира от категория WTA 1000 в Мадрид
18:48, 24.04.2024
Чете се за: 01:27 мин.
Надал: Ще играя на "Ролан Гарос", ако се чувствам достатъчно готов
17:10, 24.04.2024
Чете се за: 02:15 мин.
Юлия Стаматова се класира за втория кръг на сингъл и на четвъртфинал при двойките на турнир в Анталия
12:55, 24.04.2024 (обновена)
Чете се за: 00:55 мин.
Кошмарната серия на София Кенин продължи и в Мадрид
23:36, 23.04.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Виктория Томова ще изиграе в сряда своя първи двубой на WTA 1000 надпреварата в Мадрид
23:24, 23.04.2024
Чете се за: 01:05 мин.
Янаки Милев започна с победи на сингъл и на двойки на тенис турнира в Анталия
20:36, 23.04.2024
Лия Каратанчева елиминира третата поставена на турнир в Италия, Глушкова преодоля квалификациите в Тунис
Чете се за: 02:20 мин.
Новак Джокович беше отличен с наградата на Световната спортна академия "Лауреус"
09:01, 23.04.2024
Чете се за: 03:42 мин.
Прекъснаха двубой на Димитър Кузманов на турнир по тенис в Острава заради тъмнина
22:03, 22.04.2024
Чете се за: 01:10 мин.