Левски срази Добруджа и измести ЦСКА от второто място в НВЛ при мъжете

левски срази добруджа измести цска второто нвл мъжете
Снимка: Национална волейболна лига, Startphoto.bg
20:22, 11.03.2023
Чете се за: 01:25 мин.

Отборът на Левски София се наложи като гост над Добруджа с 3:0 (25:21, 25:23, 25:16). Благодарение на успеха "сините" излязоха временно на второ място в класиране, като изпревариха тима на ЦСКА, който утре посреща Дея спорт.

Отборът на Николай Желязков имаше проблеми само във втория гейм, но успя да го вземе с 25:23, с което и чистата победа. Най-резултатен за Левски София бе Венислав Антов, който отбеляза 15 точки, а с 14 завърши Лазар Бучков. За Добруджа 13 точки реализира Жулиен Георгиев.

В другия мач Берое 2016 очаквано победи Славия с 3:0 (25:23, 25:11, 25:17). Тимът от Стара Загора се изкачи до четвърто място в класиране, като изпревари шампиона Хебър. Девет точки за Берое отбеляза Милослав Димов, а със 7 помогнаха Дайвит Барутов и Руси Желев. За Славия 11 точки реализира Димитър Божилов.

Как малък остров в Балтийско море се оказа в центъра на аферата със саботажа срещу "Северен поток"
Полицейски синдикати: От 24 000 проверки за алкохол на служители на МВР, положителни са 35