Николай Лесков бе част от щаба на "черно-белите" от началото на 2025-та година.
Ръководството на Локомотив Пловдив се раздели по взаимно съгласие с кондиционния треньор Николай Лесков. Той бе част от щаба на "черно-белите" от началото на 2025-та година.
"Николай Лесков сам пожела да напусне клуба, а ПФК Локомотив уважи неговата молба. Решението бе взето след проведени разговори между двете страни. ПФК Локомотив благодари на Николай Лесков за работата му в Локомотив и му пожелава успех в бъдещите начинания", гласи съобщението на сайта на пловдивския клуб.
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души
Патриарх Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си