Десеткратният шампион на България - Лудогорец (Разград) и защитникът Драгош Григоре се разделиха по взаимно съгласие.
Румънският бранител и бивш национал на северната ни съседка изигра 59 мача и отбеляза 5 гола за "орлите" във всички турнири.
Клубът благодари на Григоре за свършеното в периода 2018 - 2021 година и му желае успех в кариерата занапред.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг