Антони и Хойлунд напуснаха "Олд Трафорд".
Манчестър Юнайтед осъществи два изходящи трансфера в последния ден от прозореца. Фланговият нападател Антони се присъедини към Бетис с постоянен договор, а централният нападател Расмус Хойлунд премина под наем в Наполи.
Бразилският национал Антони изкара втората част от последния сезон под наем именно в Бетис, изигравайки 26 мача във всички турнири. "Зелено-белите" от Севиля достигнаха до финала в Лигата на конференциите, но загубиха срещу Челси.
Юнайтед ще получи общо 25 милиона евро за Антони, след като го купи за 86 милиона от Аякс през 2022 година.
Датският нападател Хойлунд премина на "Олд Трафорд" от Аталанта преди 2 години, записвайки 26 попадения в 95 двубоя.
През следващото лято Наполи трябва да купи 22-годишния футболист за 50 милиона евро.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите