от Вяра Илиева
18:00, 19.11.2023
Чете се за: 01:17 мин.
марица дея спорт неделя 1800 живо бнт

Шампионът Марица Пд гостува на Дея спорт в мач от петия кръг на женската волейболна лига.

Дбубоят е днес от 19:00 ч. и ще бъде предаван пряко по БНТ 3.

Марица загуби втория си мач от групите на Шампионската лига срещу турския гранд Еджзаджъбашъ Дайнавит (Истанбул) с 0:3 (13:25, 16:25, 20:25) гейма в четвъртък вечер, а в неделя ще опита да затвърди превъзходството си в родния шампионат. Пловдивският тим е лидер с четири победи, като последният му успех бе над ЦСКА с 3:0 в повторение на финала миналия сезон.

От своя страна дебютантът в елита Дея спорт е с три поражения, а в последния кръг записа първа победа над тима на Хектор с 3:0 под ръководството на новия си треньор Антон Петров.

Гледайте срещата Дея спорт - Марица Пд в неделя от 19:00 ч. по БНТ 3!

Илиан Илиев пред БНТ: Започнахме с прекалено голямо уважение към сърбите, но съм доволен от реакцията (ВИДЕО)
България завърши годината със зрелищно 2:2 като гост на Сърбия в Лесковац