Шампионките на България ще спорят с тима на Младост тази вечер от 21:00 ч.
Марица (Пловдив) се класира на финала на мемориалния турнир "Ива Вуйосевич" в Белград. Шампионките на България надиграха в полуфинала с 3:0 (25:17, 25:20, 25:11) тима на Раднички Бластерс (Белград).
Борислава Съйкова стана най-резултатна с 10 точки, 9 добави Ванеса Агбортаби, със 7 се отчете Добрина Христоскова.
За Раднички Тара Цезар стана най-резултатна с 12 точки.
В другия полуфинал Младост (Загреб) победи ОК Белград (Белград) с 3:1 (25:22, 25:17, 29:25, 25:19) гейма.
Финалът Марица - Младост е от 21:00 б.в., а преди това ще се играе мачът за трето място между Раднички и ОК Белград от 19:00ч.
България стартира с категоричен успех над Сърбия на Балканското първенство до 18 години
Гавраилова/Николова и Антов/Згуров грабнаха титлите на Grifid Masters - Приморско
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Състоянието на 17-годишните младежи, поразени от волтова дъга на жп гара Стара Загора, остава критично
Над 40 сигнала за мазут по Южното Черноморие, появиха се нови петна край Синеморец