Митко Джорджев със злато от турнира по таекуондо в София

16:52, 09.03.2020
Чете се за: 00:18 мин.
Бойни спортове
митко джорджев злато турнира таекуондо софия

Отлично бе представянето на българските таекуондисти на завършилото този уикенд 7-мо издание на ранкинговия международен турнир от веригата G1 Sofia Open 2020. Над 1000 участници от 40 държави взеха участие в надпреварата, която дава точки за директно класиране на олимпийски игри. Състезанието се проведе в "Асикс Арена".

Митко Джорджев показа, че е в отлична форма, след като успя да спечели златния медал във втори G1 турнир, в рамките на три седмици. Той записа четири победи по пътя към златото и показа, че е една от надеждите на българското таекуондо за големи успехи.

Още Бойни спортове

Янислав Герчев отпадна в осминафиналите на европейското първенство по джудо
20:13, 25.04.2024
Чете се за: 01:50 мин.
Българските таекуондисти спечелиха още над 100 медала във втория ден на „Херея Оупън“
14:34, 23.04.2024
Българските национали спечелиха 64 медала на европейското първенство по таекуондо ITF
16:40, 22.04.2024
Чете се за: 02:30 мин.
Българските джудисти заеха второ място в класирането по медали на Европейската купа по джудо за юноши и девойки в Сараево
14:44, 22.04.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Калина Бояджиева вдъхнови участниците в турнира по олимпийско таекуондо "Херея Оупън"
13:31, 22.04.2024
Чете се за: 02:40 мин.
България триумфира в класирането по медали на Европейската купа по кикбокс в Пловдив
23:48, 21.04.2024
Президентът Радев откри международния турнир Sofia Karate Open 2024
15:25, 20.04.2024
Служебният министър на младежта и спорта Георги Глушков пожела успех на участниците на Европейската купа по кикбокс в Пловдив
16:28, 18.04.2024
Чете се за: 01:42 мин.
Ивет Горанова се включва в престижна карате надпревара в София този уикенд
12:42, 18.04.2024
Чете се за: 01:12 мин.
Българските таекуондисти спечелиха два медала в първия ден на европейското първенство
11:56, 18.04.2024
Чете се за: 01:17 мин.
Българските национали са в очакване на първите битки на европейското първенство по таекуондо
13:23, 17.04.2024
Чете се за: 00:57 мин.
Mеждународни съдии пристигат в България за 15-о издание на турнира по таекуондо "Херея оупън"
18:50, 16.04.2024
Чете се за: 02:22 мин.