Девойките са доволни от представянето си на световното първенство в Самаков.
Няма как да не сме доволни. Залата е пълна. Бяхме малко притеснени, но успяхме да се насладим на състезанието. Изиграхме две стабилни съчетания. И ние сме доволни. И треньорите ни. Това казаха от националният отбор на България за девойки след съчетанието си на световното първенство по естетическа групова гимнастика, което се провежда в комплекс „СамЕлион“ в Самоков.
„Има и притеснение, има и вълнение. Доволни сме от представянето си. Не всичко зависи от нас. Направихме всичко възможно. Играхме много стабилно“, добавиха националките.
Надпреварата може да гледате пряко в ефира на БНТ 3.
Осигуровките на държавните служители ще бъдат обсъдени на заседание на Тристранния съвет
Председателят на парламента Михаела Доцова ще открие 13-та пленарна сесия на Процеса на сътрудничество в Югоизточна Европа