Новото попълнение на Левски игра едно полувреме за втория тим на "синтие" при разгром над Сливнишки герой

новото попълнение левски игра едно полувреме втория тим синтие разгром сливнишки герой
Снимка: ПФК Левски
19:33, 17.09.2022
Чете се за: 01:50 мин.

Вторият отбор на Левски победи с 4:0 с Сливнишки герой на стадион „Георги Аспарухов“ в контролна среща. Неофициален дебют със „синята“ фланелка направи новото попълнение Абдулахи Шеху.

Нигерийският футболист взе участие в първото полувреме на мача, заедно с друг играч от представителния тим на Левски – Нейтън Олдър.

Два гола за „сините“ вкара Васил Василев – в 11-ата и в 12-ата минути. По едно попадение добавиха Калоян Петков в 15-ата и Калоян Стрински в 75-ата минути.

Старши треньорът на втория отбор на Левски Елин Топузаков пусна два различни състава през двете полувремена на срещата.

Първо полувреме: Иван Андонов, Марио Дадаков, Абдулахи Шеху, Георги Коричков, Атанас Килов, Нейтън Олдър, Калоян Соколов, Кристиан Красимиров, Александър Димитров, Васил Василев, Калоян Петков.

Второ полувреме: Йоан Андонов, Димитър Щерев, Денис Динев, Слави Чакъров, Никола Църовски, Мартин Тодорски, Димитър Андонов, Антон Иванов, Калоян Стрински, Васил Василев, Ивайло Марков.

След 21 години: Стилияна Николова с бронз в многобоя от Световното по художествена гимнастика
Локомотив Пловдив е на точка от първото място след класика над Черно море на "Лаута"