Сръбският специалист с български паспорт Златомир Загорчич официално се завърна на кормилото на най-стрия столичен футболен клуб.
Загорчич заменя на поста руския треньор Александър Тарханов, който не успя да стабилизира "белите", които в момента са само на 2 точки от последното място.
Любопитното е, че Тарханов пое Славия именно от Загорчич, който беше уволнен след слабия старт на настоящия сезон.
Златомир Загорчич ще бъде представен като старши треньор на Славия на 12 април, понеделник, от 16.00 часа, а на пресконференцията на стадион "Славия" ще присъства и президентът на клуба Венцеслав Стефанов.
Сърбинът ще има много тежка задача при повторния си дебюта начело на отбора от "Овча Купел", като във вторник той ще изведе тима срещу Арда в мач реванш от 1/2 финалите в турнира за Купата на България. Именно Загорчич водеше "белите" при последния им триумф в надпреварата през 2018-та година.
Основната цел пред новия наставник обаче ще бъде да спаси Славия от изпадането.
Динко Динев отпадна на старта на тенис турнира от сериите Чалънджър в Пловдив
Факлоносците предадоха олимпийската факла на председателя на БОК Весела Лечева
Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители
Прокуратурата във Варна разследва шест досъдебни производства по казуса "Баба Алино"