Около 26 000 лева дариха служителите на Националната служба за охрана (НСО) в подкрепа на каузата на благотворителната инициатива "Българската Коледа", съобщиха от държавната охранителна служба. Сумата е с 9000 лева повече спрямо предходното издание на инициативата под патронажа на президента на Република България.
Тема на 23-тото издание на "Българската Коледа" e "В подкрепа на хронично и тежко болните деца".
Националната служба за охрана участва във всички издания на благотворителната инициатива и с ежегодния си принос служителите на НСО допринасят за устойчивите нагласи в подкрепа на дарителството в България, посочват още от службата.
Миналата година служителите на НСО дариха над 17 000 лева за каузата.
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Състоянието на 17-годишните младежи, поразени от волтова дъга на жп гара Стара Загора, остава критично
Над 40 сигнала за мазут по Южното Черноморие, появиха се нови петна край Синеморец