Коди Милър-Макинтайър, Иван Алипиев и Йордан Минчев се присъединиха към "трикольорите"
Още трима баскетболисти се присъединиха към лагера на мъжкия национален отбор в София – Коди Милър-Макинтайър, Иван Алипиев и Йордан Минчев.
Милър-Макинтайър пристигна в България късно снощи, а днес направи първа тренировка с "лъвовете".
Алипиев кацна този следобед на Летище София и директно се отправи към залата на ЦСКА, където тренира тимът ни.
Минчев не взе участие във вчерашното занимание заради здравословни проблеми, но от днес вече също е на линия.
Вечерната тренировка бе посетена от президента на Българската федерация по баскетбол Георги Глушков, който разговаря с играчите и треньорския щаб.
Националите заминават за Швеция на 21 февруари, където ден по-късно гостуват на домакините в първи мач от квалификациите за Евробаскет 2025. След прибирането си у нас те ще продължат подготовката си в Ботевград до двубоя със световния шампион Германия на 25 февруари.
Акция "Зима" 2: Караш с над 50 км/ч извън населено място - глоба от 600 лева и без книжка
Старт на делото срещу шофьора, причинил тежката катастрофа в Разград - загинаха 3 души