Откриха мотосезона във Варна, който по традиция започва в средата на април.
Около 1500 моториста се събраха, за да направят обиколка по варненските улици, след което да се насочат към Камчия, където да отпразнуват началото на сезона.
Тази година каузата им е: "Да бъдем толерантни на пътя!".
В избрани дни мотористи ще влизат в клас, за да обясняват на ученици от различни училища в областта защо е важно да се спазват правилата на пътя.
Още подробности вижте в прякото включване на Светлана Ганчева.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите