Лиляна Деянова, по-известна като певицата ЛиЛана и Мартин Димитров остават в ареста. Това реши късно тази вечер Специализираният наказателен съд.
На брата на изпълнителката - бийтбоксъра Александър Деянов, популярен с псевдонима Скилър, е наложена гаранция от 100 000 лв.
ЛиЛана и брат й бяха задържани при спецакция на прокуратурата заедно с още трима души. Те са разследвани за злоупотреба с пари от европейски фондове по програма "Иновации и конкурентоспособност".
Лиляна Деянова е свързвана с редица компании в технологичния сектор и платформи за услуги, които са обект на разследване.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите