Регулиращите вентили на радиаторите трябва да бъдат отворени на максимум
"EVN Топлофикация" стартира отоплителния сезон в Пловдив oт днес.
Подаването на топлинна енергия ще започне поетапно като първо парното ще бъде включено за детски градини, здравни заведения и училища.
Следват обществените и стопанските сгради и накрая жилищните сгради. От EVN предупреждават абонатите да отворят на максимум регулиращите вентили на радиаторите.
Ако през следващите дни температурите се повишат, абонатни станции ще се изключат автоматично.
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
Шефът на ВиК-Несебър и заместникът му арестувани за подкуп от 7 - 9 хиляди евро