Радо Янков девети в квалификациите във Винтерберг

18:00, 17.03.2018
Чете се за: 00:16 мин.
Зимни

Радослав Янков преодоля квалификациите на паралелния слалом от Световната купа по сноуборд във Винтерберг (Германия). Българинът завърши на 9-о място в пресявките с общо време от 1:06.50 минута.

Най-добрият ни сноубордист се класира 1-и по "синьото" трасе с 31.80 секунди, а на "червеното" даде 28-и резултат с 34.70 сек., но и това му беше достатъчно да продължи напред.

На осминафиналите Радо ще се изправи срещу Аарон Марк от Италия.

Първи в квалификациите завърши друг италианец - Роланд Фишналер с 1:05.80 минута.

Основната надпревара може да гледате от 11:50 часа по БНТ HD!

Още Зимни

Отава Сенатърс разби Бъфало Сейбърс в НХЛ, Тампа Бей се справи у дома с Бостън Бруинс
09:09, 28.03.2024
Чете се за: 02:02 мин.
Калин Златков завърши втори на слалом в Парнасос
08:46, 28.03.2024
Чете се за: 01:27 мин.
Сноубордистите Кристиан Георгиев, Тервел Замфиров и Александър Кръшняк гледат смело напред към още по-големи постижения
07:51, 27.03.2024
Чете се за: 02:45 мин.
Испания и Бразилия направиха зрелищен мач на "Бернабеу"
07:33, 27.03.2024
Чете се за: 01:17 мин.
Българска федерация ски оказа почит на големи състезатели от миналото по повод 100-годишнината на спорта у нас
16:14, 26.03.2024
Чете се за: 05:10 мин.
Вегас Голдън Найтс победи Сейнт Луис Блус в ключов мач за разпределение на плейофните квоти в Западната конференция на НХЛ
09:15, 26.03.2024
Чете се за: 01:50 мин.
Кристиан Георгиев пред БНТ: Целта ми е да си осигуря квота за Зимните олимпийски игри в Милано - Кортина д'Ампецо 2026
21:42, 25.03.2024
Чете се за: 01:47 мин.
Благой Тодев спечели титлата в индивидуалната дисциплина при мъжете на Държавното първенство по биатлон
13:33, 25.03.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Александър Георгиев бе титуляр при шампионатен успех на Колорадо Аваланч
11:05, 25.03.2024
Чете се за: 04:45 мин.
Щефан Крафт триумфира с Големия кристален глобус, Зографски завърши 37-и в крайното класиране за Световната купа по ски скокове
21:03, 24.03.2024
Скиорът Марко Одермат: Ако си лидер в последната седмица, значи заслужаваш кристалния глобус
18:47, 24.03.2024
Чете се за: 02:15 мин.
Повече от 70 деца и младежи участваха в надпреварите по сноуборд за купа "Радо Янков" в Пампорово
18:25, 24.03.2024
Чете се за: 02:37 мин.