Ралф Рангник най-вероятно ще се оттегли от поста селекционер на австрийския национален отбор по футбол, ако не успее да класира състава на световното първенство в САЩ, Канада и Мексико, съобщи президентът на местната федерация Йозеф Прол.
"Той предпочита да се оттегли, ако не успее да класира отбора на световното първенство", заяви Прол, цитиран от ДПА.
Австрия спечели първите си три срещи в световните квалификации, но изостава с три точки от отбора на Босна и Херцеговина, който има мач повече и също е безупречен. Към световните финали продължават само победителите, а техните подгласници играят плейофи.
Прол обясни, че Рангник е под договор до Мондиала и двете страни не преговарят в момента.
"Концентрирани сме върху това, което предстои. Искаме да си изпълним целите", каза още Прол.
ПСЖ следи Кефрен Тюрам, а бъдещето на Коло Муани в Ювентус остава основна тема
Серхио Агуеро подкрепи Хулиан Алварес в желанието му да напусне Атлетико Мадрид
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?