Серхио Рамос най-после дебютира за ПСЖ, Меси с три асистенции

серхио рамос после дебютира псж меси три асистенции
15:56, 28.11.2021

Защитникът на Пари Сен Жермен Серхио Рамос дебютира за своя клуб при победата с 3:1 като гост на Сент Етиен. Бранителят се появи като титуляр в мача от 15-ия кръг на френското първенство.

35-годишният испанец не е излизал на терена в официален двубой от 5 май при загубата на Реал Мадрид от Челси в Шампионската лига (0:2). Той се присъедини към парижани през лятото като свободен агент, но не беше играл заради контузии.

Много силен мач за ПСЖ направи Лионел Меси, който записа три асистенции за попаденията на Маркиньос в продължението на първото полувреме за 1:1 и продължението на втората част за 3:1. Аржентинецът отдаде голов пас и на Анхел ди Мария в 79-ата минута.

ПСЖ успя да обърне лесно своя съперник от 0:1 до 3:1, след като в 45-ата минута Сент Етиен остана с човек по-малко заради червен картон на Тимъти Колоджейчак.

Тимът на ПСЖ е убедителен лидер в Лига 1 с 40 точки. Сент Етиен е на дъното с едва 12.

Ивайло Иванов: Можем да бъдем конкурентни на част от отборите
"Дойче веле": Превръща ли се Сърбия в "Бангладеш на Балканите"