Българките Стефани Стоева и Габриела Стоева се класираха без игра за втория кръг на двойки жени на големия турнир по бадминтон от сериите Супер 1000 в Бирмингам с награден фонд 850 хиляди долара, който започва днес.
Сестрите от Хасково са поставени под номер 6 в основната схема и продължават напред след отказ на съперничките им в първия кръг Вимала Ерио и Марго Ламбер от Франция. На осминафиналите Стоеви очакват индийска или тайландска двойка.
Линда Зечири и Мария Мицова ще участват на единично жени.
По-късно днес Зечири ще стартира с двубой срещу швейцарката Сабрина Жаке, а Мицова излиза срещу Супанида Катетхонг от Тайланд.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?