Светлана Каменова се класира за полуфиналите на боксовия турнир за Купа „Балкан"

Светлана Каменова, бокс
Снимка: БФ БОКС
12:20, 21.09.2022
Чете се за: 01:27 мин.

Светлана Каменова се класира за полуфиналите на Купа „Балкан". Националката ни в категория до 57 килограма стартира с победа участието си в осмото издание на международния турнир по бокс в София.

Носителката на Купа „Странджа" не остави шанс на представителката на Тайпе Чиа-Хсун Чан. Каменова срази съперничката си с 3:0 съдийски гласа и днес ще се изправи срещу Ситора Турдибекова от Узбекистан. Двубоят е осми в програмата, която стартира в 14.00 часа.

Още три наши боксьорки ще участват в днешния ден. Във втората среща от програмата Златислава Чуканова (50 кг) ще се изправи срещу Рим Бенама (Франция). В четвъртия двубой Венелина Поптолева (52 кг) боксира с Феруза Казакова (Узбекистан), а Десислава Костадинова (63 кг) ще срещне Хадичабону Абдулаева (Узбекистан). Поражения в първия ден допуснаха Габриела Димитрова (60 кг) и Аслъхан Мехмедова (63 кг).

Реал Мадрид свали Манчестър Сити от европейския трон след драма с дузпи в реванша
00:48, 18.04.2024
Чете се за: 05:27 мин.
Байерн Мюнхен надхитри Арсенал и след четиригодишна пауза отново ще играе на полуфиналите в Шампионска лига
23:55, 17.04.2024
Чете се за: 03:55 мин.
Пламен Колев и Никол Нунева се класираха за третия кръг на сингъл на турнир до 14 г. от Суперкатегория на Тенис Европа в Португалия
23:04, 17.04.2024
Александър Зверев се справи с атмосферните условия и с австриец за място в четвъртфиналите в Мюнхен
22:54, 17.04.2024
Чете се за: 01:55 мин.
Уме Емануел: Този гол не е само за мен, сега ще бъдем по-уверени в реванша
22:47, 17.04.2024
Гергана Топалова не успя да довърши двубоя си от първия кръг на турнир в Словения
22:34, 17.04.2024
Чете се за: 00:47 мин.
Ива Иванове е финалистка на двойки на турнир от категория J300 на ITF във Франция
22:29, 17.04.2024
Чете се за: 00:52 мин.
Стамен Белчев: Мачът е отворен, ще направим всичко възможно, за да победим и продължим
22:10, 17.04.2024
Чете се за: 01:25 мин.
Душан Керкез: Добре е да спечелим първия мач, но нищо не е приключило
21:54, 17.04.2024
Чете се за: 02:55 мин.