Татяна Янева от клуб по художествена гимнастика Левски оглави класацията за най-успешните треньори на национално ниво за 2025 година. Тя събра 575,5 точки, показват данните на Треньорската комисия към Българската федерация по художествена гимнастика.
Според федерацията резултатът е плод на последователна и професионална работа, довела до силни класирания на държавни първенства и развитие на състезателки в категория „Елит“. Постижението утвърждава името ѝ като един от водещите треньори в българската художествена гимнастика.
На второ място в класацията е Любомира Казанова от спортен клуб Илиана с 334 точки, а трета е Филипа Филипова от СКХГ Чар ДКС с 310 точки.
Въпреки скъпите билети: Футболни фенове от цял свят пристигат във Ванкувър за Световното
Daddy Yankee и Shenseea представиха клипа към хита си от саундтрака на Мондиал 2026
Иван Шишков: За един месец разкрихме проблеми за стотици милиони и започнахме ключови инфраструктурни проекти
EК ще предложи да бъде открита процедура за свръхдефицит за България
Войната в Близкия изток: Иран потвърди, че споразумението със САЩ е близо