Тийм се класира на полуфинал в собствения си турнир

09:25, 09.07.2020
Чете се за: 00:21 мин.
Тенис
тийм класира полуфинал собствения турнир

Организаторът на демонстративния тенис турнир в Кицбюел, Австрия, Доминик Тийм спечели втора победа и практически се класира на полуфинал.

Третият в световната ранглиста се наложи над Андрей Рубльов от Русия със 7:5, 6:3 за час и половина.

В първата част двамата си размениха ранни пробиви. Австриецът постигна решителен брейк за 6:5 и после взе сета. В следващия Тийм проби за 4:3 и това бе достатъчно за успеха.

Днес Доминик играе срещу Ян-Ленард Щруф от Германия в последен мач от група „А“.

В група „В“ италианецът Матео Бер3тини също поведе в класирането след втора победа. Той надигра Роберто Баутиста Агут от Испания с 6:4, 6:3.

Още Тенис

Виктория Томова допусна обрат и загуби на старта на тенис турнира от категория WTA 1000 в Мадрид
18:48, 24.04.2024
Чете се за: 01:27 мин.
Надал: Ще играя на "Ролан Гарос", ако се чувствам достатъчно готов
17:10, 24.04.2024
Чете се за: 02:15 мин.
Юлия Стаматова се класира за втория кръг на сингъл и на четвъртфинал при двойките на турнир в Анталия
12:55, 24.04.2024 (обновена)
Чете се за: 00:55 мин.
Кошмарната серия на София Кенин продължи и в Мадрид
23:36, 23.04.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Виктория Томова ще изиграе в сряда своя първи двубой на WTA 1000 надпреварата в Мадрид
23:24, 23.04.2024
Чете се за: 01:05 мин.
Янаки Милев започна с победи на сингъл и на двойки на тенис турнира в Анталия
20:36, 23.04.2024
Лия Каратанчева елиминира третата поставена на турнир в Италия, Глушкова преодоля квалификациите в Тунис
Чете се за: 02:20 мин.
Новак Джокович беше отличен с наградата на Световната спортна академия "Лауреус"
09:01, 23.04.2024
Чете се за: 03:42 мин.
Прекъснаха двубой на Димитър Кузманов на турнир по тенис в Острава заради тъмнина
22:03, 22.04.2024
Чете се за: 01:10 мин.
За първи път от 15 години: САЩ екзекутират трима убийци на деца