Посещениета на президента на Международния олимпийски комитет (МОК) Томас Бах в Япония, което беше планирано за този месец, е отложено за юни, съобщи ДПА, която се позовава на японските медии.
Бах трябваше да вземе участие в щафетата с олимпийския огън на 17 май в Хирошима, но това няма да се случи, тъй като извънредното положение в Япония бе удължено до 31 май заради пандемията от коронавирус.
Серхио Агуеро подкрепи Хулиан Алварес в желанието му да напусне Атлетико Мадрид
Джазмин Паолини напусна Ийстбърн още на старта след поражение от Татяна Мария
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета