Треньорът на бронзовите медалистки: Свършихме страхотна работа

диян боюклиев момичетата справиха блестящо
22:53, 18.07.2021
Чете се за: 01:05 мин.

Старши треньорът на националния отбор на България по волейбол за девойки под 17 години Диян Боюклиев бе изключително емоционален след победата над Турция с 3:2 гейма и спечелването на бронзовите медали на ЕвроВолей.

„Беше много емоционален мач. След като изоставахме с 0:2 гейма, момичетата успяха да се съберат и да заиграят волейбол на друго ниво", сподели наставникът.

"След третия гейм определено бяхме по-свежият тим и си спечелихме мача. Благодаря на момичетата и целият щаб, свършихме страхотна работа и сме много щастливи", каза Боюклиев.

Волейболистките ни завършиха в Топ 3 на Европа и показаха, че страната ни има своя потенциал в девическото направление. Пред нас на почетната стълбица застанаха само класната школа на Русия и Италия.

Церемонията по откриването на Олимпийските игри в Париж край бреговете на Сена ще продължи близо 4 часа
08:57, 19.04.2024
Чете се за: 02:40 мин.
Емма Нейкова се нареди 18-а на сабя на световното за девойки в Рияд
08:39, 19.04.2024
Чете се за: 03:25 мин.
Борислава Христова с 16 точки при загуба на Сепси във втория дуел от спора за бронзовите медали в Румъния
08:01, 19.04.2024
Павлин Иванов и тимът му Сибиу записаха втори успех в четвъртфиналната серия в румънското първенство
23:57, 18.04.2024
Астън Вила се спаси в дузпите и продължава към полуфиналите на Лигата на конференциите
22:35, 18.04.2024
Чете се за: 03:57 мин.