Жители на столичния квартал "Красно село" излязоха на протест срещу застрояване на зелени площи в района.
Въпреки че е предвидено на мястото да бъде изградена детска градина, местните жители се притесняват, че впоследствие проектът може да бъде променен и да се окаже, че на мястото може да изникне поредната бетонна сграда. През 2008 г. също е планиран строеж на детска градина, но до момента такава не е изградена.
Мария Леонидова: "Това е душата на квартала. Не искаме нищо да строят. Не искаме и площадки да ни правят. Ние искаме зеленина."
Константин Велев: "Просто грехота е да унищожаваме зелените площи в София. Детска градина очевидно не е нужна, явно това е прикритие за нещо друго."
Мъж от Хасково си счупи крака, след като ритна електроавтобус в движение (ВИДЕО)
Зад плаж "Бутамята" в Синеморец не се предвижда изграждането на къмпинг, съобщиха от Община Царево
Задържаха 14 мигранти в камион на "Дунав мост 2", шофьорът бил с фалшива българска лична карта
Тревожна статистика: над 80% от хората с наднормено тегло са застрашени от диабет в Бургас
СДВР се самосезира по данни за заплахи срещу пострадали при катастрофата на “Челопешко шосе”
Почина проф. Александър Янчулев – първият демократично избран кмет на София
Мъж от Хасково си счупи крака, след като ритна електроавтобус в движение (ВИДЕО)