Председател на новия клуб е Борислав Кьосев.
Волейболен клуб Марек Дупница беше приет единодушно за нов член на Българската федерация по волейбол. Това се случи на днешното заседание на Управителния съвет на централата, а веднага след него документите на новия клуб бяха входирани за регистрация в Министерство на младежта и спорта.
Ако получи лиценз от ММС в срок, ВК Марек Дупница ще може да участва и в предстоящото Общо събрание на федерацията, което ще се проведе на 28 септември.
Председател на новия клуб от Дупница е Борислав Кьосев. Волейболната легенда заедно с кмета на града - Първан Дангов, ще посрещне част от ръководството на БФВ в понеделник, 23 септември. Събитието е насрочено за 18:00 часа в спортна зала "Дупница". На него ще присъстват деца от школата, както и още представители на местната община.
Във ВК Марек Дупница има над 100 желаещи деца да тренират. Кьосев посочи, че клубът стартира от нулата и ще развива на първо време подрастващи отбори. Президентът на БФВ Любомир Ганев се е ангажирал да осигури топки за нуждите им, които ще бъдат дарени на срещата в понеделник.
125 години от основаването на "Пирогов": В болницата работят над 2500 души
Енергийният министър: Българите да са спокойни - имаме за 6 месеца бензин, за 4 месеца дизел и за 2 месеца авиационно гориво
Първият бюджет в евро: Бурни дебати в парламента за план-сметката на държавата (ОБЗОР)