Янаки Милев и Динко Динев продължават на полуфиналите на двойки на турнир по тенис в Анталия

Двамата ще играят един срещу друг на полуфиналите при дуетите

янаки милев класира четвъртфиналите сингъл турнира куршумлийска баня загуба габриел донев
19:48, 25.04.2024
Чете се за: 00:52 мин.

Националът на България за Купа "Дейвис" Янаки Милев и Динко Динев се класираха за полуфиналите на двойки на турнира по тенис на клей в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара.

Милев и Феликс Мишкер (Великобритания) победиха четвъртите в схемата Александер Бинда (Италия) и Марат Шарипов (Русия) с 6:4, 3:6, 11:9 за 83 минути.

Динев и Матиас Уйвари (Латвия) спечелиха срещу Александру Думитру (Румъния) и Мартинс Роценс (Латвия) с 6:1, 4:6, 10:7 за 73 минути.

Милев и Динев ще играят един срещу друг на полуфиналите при дуетите.

По-рано днес поставеният под №4 Милев победи убедително Матео Лавизари (Швейцария) с 6:1, 6:2 за 59 минути и продължава на четвъртфиналите на сингъл.

Рафаел Надал даде само гейм на американски тийнейджър на старта на Мастърса в Мадрид
Румен Христов: Свалянето на Росен Желязков е опит за отмъщение от ПП-ДБ