Българинът и партньорът му Лусио Рати продължават във втория кръг след убедителен успех в Градо
Българският тенисист Янаки Милев се класира за втория кръг на двойки на турнира на клей в Градо, Италия. В тандем с аржентинеца Лусио Рати, поставени под номер 2 в схемата, те постигнаха убедителна победа над представителите на домакините Алберто Мороли и Микеле Мекарели с 6:4, 6:2.
Милев и Рати демонстрираха стабилна игра и в двата сета, като реализираха ключови пробиви в заключителните геймове, с които затвориха мача за 73 минути.
В следващия кръг българо-аржентинската двойка ще се изправи срещу швейцарците Ларс Арегер и Никола Сен в опит да продължи успешното си представяне в надпреварата.
Юношите на България до 14 г. са вицешампиони на тенис турнир от Европейската отборна лятна купа
Трима български тенисисти ще ираят на финалите на сингъл на турнир от ITF в Добрич
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите