Юношите на България до 16 г. завършиха на шесто място на Европейската зимна купа по тенис

В последната си среща националите отстъпиха на Турция

Български национален отбор по тенис за юноши до 16 години
Снимка: Българска федерация по тенис
22:17, 04.02.2024
Чете се за: 00:57 мин.

Юношите на България до 16 г. завършиха на шесто място на турнир от Европейската зимна купа в Турция. Нашите момчета отстъпиха в последната си среща с 0:3 победи на домакините от Турция.

България се представи в състав Калоян Шиков (ТК "ДМ Тенис", гр.Стара Загора), Александър Толев (ТК "Локомотив", гр.Пловдив) и Добромир Манолов (ТК "Про спорт", гр.София) с треньор Илиян Дробенов.

Добромир Манолов загуби срещата си на сингъл с 4:5(4), 1:4, а Калоян Шиков отстъпи с 1:4, 4:2, 6-10.

В срещата на двойки Александър Толев и Калоян Шиков загубиха с 2:4, 2:4.

Швеция спечели бронза на световното първенство по хокей на лед
18:56, 26.05.2024
Шарл Льоклер спечели Гран при на Монако във Формула 1
18:45, 26.05.2024
Чете се за: 04:00 мин.
Победи за Йелена Остапенко и Наоми Осака в първия кръг на "Ролан Гарос"
18:19, 26.05.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Йордан Александров стана шампион на финала на висилка на Световната купа по спортна гимнастика във Варна
17:40, 26.05.2024
Кристиан Василев завърши на пето място на скиф на Световната купа по гребане в Люцерн
17:35, 26.05.2024
Осмо място за ансамбъла на България на финала с три ленти и две топки в Будапеща
17:23, 26.05.2024
Европейското първенство по художествена гимнастика в Будапеща по БНТ 3
17:00, 26.05.2024 (обновена)
14615
Чете се за: 05:10 мин.
Иван Иванов пред БНТ: Световната купа по спортна гимнастика във Варна е една от най-добрите
16:58, 26.05.2024
Чете се за: 01:57 мин.
Румънец спечели изпитанието за Гран При от Световната купа по конен спорт
16:54, 26.05.2024
Чете се за: 01:05 мин.
Българските националки по тенис до 16 г. завършиха на второ място на турнир от Европейската зимна купа