Пореден контрапротест пред президенството. И днес поддръжниците на кабинета "Орешарски" поискаха оставката на държавния глава. По думите им Росен Плевнелиев не защитава националните интереси.
Пореден контрапротест пред президенството. И днес поддръжниците на кабинета "Орешарски" поискаха оставката на държавния глава. По думите им Росен Плевнелиев не защитава националните интереси.
Някои от контрапротестиращите се оплакаха, че не са успели да се регистрират за срещата с президента днес, защото сайтът в интернет е давал техническа грешка и обвиниха институцията в избирателност на участниците в дискусията с държавния глава.
Според привържениците на кабинета правителството работи и заслужава да управлява дори 2 мандата. Те смятат, че Пламен Орешарски е първият български премиер, който е дал глас на гражданите и наистина ги чува.
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района